Yritys

Rakkaudesta laattoihin jo vuodesta 1874.

Yhteystiedot

Käyntiosoite: Postikatu 2, 20250 Turku
Postiosoite: PL 29, 20251 Turku
Puhelinvaihde: 0207 219 600
Fax: 0207 219 690

Laskutustiedot

Sähköinen laskutus:
Verkkolaskuosoite 003708493073
Operaattori Liaison Technologies Oy
Välittäjän tunnus 003708599126

Paperilaskujen vastaanotto:
PL 29, 20251 Turku

Y-tunnus

0849307-3

Tuotteiden noudot ja toimitukset Turun Vapaavarastosta

Tuontikatu 7, 20200 Turku
Keskus puh. 075 326 7999

 

 Myynnin yhteystiedot

Myynti

Aluepäällikkö, Lounais-Suomi
Satu Englund
puh. (+358) 40 562 8790
Sähköposti satu.englund@pukkila.com
Aluepäällikkö, Keski- ja Itä-Suomi
Timo Kovalainen
puh. (+358) 40 684 7628
Sähköposti timo.kovalainen@pukkila.com
Aluepäällikkö, Länsi-Suomi
Janne Mäkinen
puh. (+358) 400 866 481
Sähköposti janne.makinen@pukkila.com
Aluepäällikkö, Pohjois-Suomi
Matti Pajarinen
puh. (+358) 50 495 3555
Sähköposti matti.pajarinen@pukkila.com
Aluepäällikkö, Etelä-Suomi
Markku Vaulamo
puh. (+358) 400 617 275
Sähköposti markku.vaulamo@pukkila.com
Projektipäällikkö
Anne Latvanen
puh. (+358) 400 502 423
Sähköposti anne.latvanen@pukkila.com
Projektipäällikkö, Etelä-Suomi
Kristina Närevuori
puh. (+358) 40 673 7750
Sähköposti kristina.narevuori@pukkila.com
Projektipäällikkö, Etelä-Suomi
Seija Pigg
puh. (+358) 40 653 1760
Sähköposti seija.pigg@pukkila.com
Piiripäällikkö, Etelä-Suomi
Maarit Syväluoto
puh. (+358) 40 679 2370
Sähköposti maarit.syvaluoto@pukkila.com
Piiripäällikkö, Etelä-Suomi
Anita Tahvanainen
puh. (+358) 40 741 6888
Sähköposti anita.tahvanainen@pukkila.com
Puhelinmyynti
Virva Kivikoski
puh. (+358) 400 718 879
Sähköposti virva.kivikoski@pukkila.com
Puhelinmyynti
Satu Paillaud
puh. (+358) 40 351 3116
Sähköposti satu.paillaud@pukkila.com
Myyntijohtaja
Heli Jaronen
puh. (+358) 40 673 5495
Sähköposti heli.jaronen@pukkila.com

Markkinointi

Markkinointijohtaja
Virpi Savolainen
puh. (+358) 400 935 474
Sähköposti virpi.savolainen@pukkila.com
Tuotepäällikkö
Niina Suominen
puh. (+358) 400 205 872
Sähköposti niina.suominen@pukkila.com
Tuotekehityspäällikkö
Maarit Merinen
puh. (+358) 40 518 4504
Sähköposti maarit.merinen@pukkila.com
Markkinointivastaava
Anna-Kaisa Tuomi
puh. (+358) 400 624 441
Sähköposti anna-kaisa.tuomi@pukkila.com

Myymälä Kuopio

Yritysmyynti
Henri Kuronen
puh. (+358) 40 822 9668
Sähköposti henri.kuronen@pukkila.com
Myynti, suunnittelupalvelu
Elli Väätäinen
puh. (+358) 207 219 681
Sähköposti elli.vaatainen@pukkila.com
Myymäläpäällikkö
Mika Karhu
puh. (+358) 40 822 9591
Sähköposti mika.karhu@pukkila.com

Myymälä Oulu

Myymäläpäällikkö
Päivi Rytilahti
puh. (+358) 40 860 7815
Sähköposti paivi.rytilahti@pukkila.com
Yritysmyynti
Jukka Luukkonen
puh. (+358) 40 737 2540
Sähköposti jukka.luukkonen@pukkila.com

Myymälä Raisio

Myymäläpäällikkö
Sari Heinonen
puh. (+358) 40 518 7615
Sähköposti sari.heinonen@pukkila.com
Yritysmyynti, suunnittelupalvelu
Tarja Nevalainen
puh. (+358) 40 555 9501
Sähköposti tarja.nevalainen@pukkila.com
Yritysmyynti, suunnittelupalvelu
Hanna Ruotsalainen
puh. (+358) 40 754 9408
Sähköposti hanna.ruotsalainen@pukkila.com

Myymälä Tampere

Myymäläpäällikkö
Susanna Rintamäki
puh. (+358) 40 835 8796
Sähköposti susanna.rintamaki@pukkila.com
Yritysmyynti
Minna Katavisto
puh. (+358) 40 661 8390
Sähköposti minna.katavisto@pukkila.com
Myynti
Pekka Helander
puh. (+358) 207 219 790
Sähköposti pekka.helander@pukkila.com

Myymälä Vantaa

Yritysmyynti
Sami Ranta
puh. (+358) 40 842 9255
Sähköposti sami.ranta@pukkila.com
Myynti, suunnittelupalvelu
Kirsi Hacklin
puh. (+358) 400 802 799
Sähköposti kirsi.hacklin@pukkila.com
Myynti, suunnittelupalvelu
Elisa Mansikkamäki
puh. (+358) 40 356 8729
Sähköposti elisa.mansikkamaki@pukkila.com
Myynti
Kaapo Pöllänen
puh. (+358) 207 219 770
Sähköposti kaapo.pollanen@pukkila.com
Myynti
Juho Kautiainen
puh. 0207 219 770
Sähköposti juho.kautiainen@pukkila.com

Hallinto

Toimitusjohtaja
Johan Westerlund
puh. (+358) 400 666 018
Sähköposti johan.westerlund@pukkila.com
Hallintojohtaja
Henrik Lundström
puh. (+358) 400 783 863
Sähköposti henrik.lundstrom@pukkila.com
Laskentapäällikkö
Jan-Åke Antson
puh. (+358) 40 773 6345
Sähköposti jan-ake.antson@pukkila.com
Palkat ja reskontra
Kaija Palin
puh. (+358) 40 773 6331
Sähköposti kaija.palin@pukkila.com
IT-päällikkö
Sampo Suvitie
puh. (+358) 40 737 7580
Sähköposti sampo.suvitie@pukkila.com
Yhteystiedot

23.05.2017